Domácí zdravotní péče

Jste právě v procesu zotavování po úrazu nebo operaci? Žijete s dlouhodobým onemocněním? A nechcete se léčit v neosobním prostředí nemocničního zařízení? Ani nemusíte. Pokud to váš ošetřující lékař dovolí, máme pro vás mnohem příjemnější alternativu. Uzdravujte se doma. Mezi svými blízkými. O vaše zdraví se postarají naše zdravotní sestry. Stejně dobře jako ty v nemocnici. Jsme tu pro vás. Každou minutu každého dne. 

Nejste v tom sami

Nebojte se být odkázáni na pomoc druhých. Není to žádná ostuda, ani obtěžování. V podobné situaci jako vy je i spoustu jiných lidí. A jejich zkušenosti s domácí péčí (home care) hovoří jasně. Zjistili, že léčba v domácím prostředí je pohodlnější, rychlejší, méně náročná na psychiku a také diskrétnější.

Jestli máte obavy, aby péče o vaše zdraví nepadla na bedra rodiny, nic takového nedopustíme. Jsme tu pro vás. V časech dobrých i zlých. Neopustíme vás.

Ve spolupráci s ošetřujícím lékařem vypracujeme ošetřovatelský plán na míru vašich potřeb. Spolu si domluvíme návštěvy v čase, který vám bude nejlépe vyhovovat. A pak za vámi budeme jezdit. Vždy na čas, bez nervózního čekání. 

 

POMÁHÁME


24/7 péče

Jsme tu pro vás

 

ZDARMA


placeno pojišťovnou

Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.
 

PROFESIONÁLNÍ SESTRY


sestřička

všechny naše sestry pravidelně vzděláváme ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

JAK DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE FUNGUJE?

Ošetřovatelský plán nezahrnuje pouze termíny kontrolních návštěv, ale také rozpis zdravotních úkonů, které společně absolvujeme. Zajistíme pro vás například aplikaci léků, injekcí, infuzí, převazy, bandáže, podání enterální výživy, ošetření defektů i proleženin, léčebné laváže, katetrizaci, kontrolu krevního tlaku i glykemie nebo odběry biologického materiálu.

V průběhu celé naší spolupráce pravidelně informujeme lékaře o vašem aktuálním zdravotním stavu. Díky tomu jste po celou dobu léčby pod pravidelným lékařským dohledem a léčba se přizpůsobuje momentální situaci.

Obavy nemusíte mít ani z jakýchkoliv poplatků. Domácí péče sester je na základě doporučení praktického lékaře (popřípadě ošetřujícího lékaře při propouštění pacienta z nemocnice) plně hrazena zdravotní pojišťovnou.

V čem jsou výhody domácí péče sester?

Sestry poskytující služby domácí zdravotní péče jsou plně kvalifikované zdravotní sestry. Zvládají plnohodnotnou zdravotní péči, jakou byste dostali ve zdravotnickém zařízení.

  • V domácím prostředí nejsou navíc rozptýleny jinými pacienty či úkoly, a proto se mohou plně soustředit pouze na vaše potřeby.
  • Uzdravovat se doma znamená větší psychickou pohodu. Duševní rovnováha je pro léčbu velmi důležitá. Nemocný, obklopen známým prostředím a svými blízkými, dostává lepší podmínky k rychlejšímu uzdravení.
  • Domácí prostředí zároveň minimalizuje riziko nákazy nemocničními infekcemi.