PRÁCE PRO LIDI SE SRDCEM NA DLANI

Přidejte se do našeho týmu Sestřička.cz Praha 5 a pojďte pomáhat druhým. Každý pracovní den bude jiný. Nezastíráme, že někdy náročný. Ale úsměv a vděčný pohled člověka, kterému pomůžete, naplní vaše nitro hřejivým pocitem. A to je bonus, který jen tak někde nezískáte. Prohlédněte si nabídku volných pozic a dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na vás.


HLEDÁME ZDRAVOTNÍ SESTRU

Jakožto zdravotní sestra je vaším posláním starat se o druhé, v Sestřičce se postaráme my o vás. Bude se vám u nás líbit natolik, že nikdy nebudete chtít odejít!
S našimi sestrami spolupracujeme dlouhodobě, a pokud si myslíte, že by se vám spolupráce s námi líbila, ozvěte se! Můžeme se domluvit na několika druzích spolupráce, tak, jak vám to vyhovuje nejvíce.

DPP

Pokud máte volnou časovou kapacitu a je pro vás možné domluvit se na dlouhodobé spolupráci, hledáme všeobecné sestry do domácí péče na DPP.

HPP

Hledáte-li spolupráci na hlavní pracovní poměr, připravili jsme si pro vás skvělý balíček výhod. Papírování je u nás minimum a jste časově naprosto flexibilní!

PODNIKÁNÍ

Víme, že byrokracie je neodmyslitelnou součástí podnikání v Česku, která mnohé odradí. Proto jsme tu my, a nabízíme vám podporu a pomoc.

Zajímá vás práce v jiných lokalitách? Podívejte se na kariérní stránky sestricka.cz.