O našem centru

Náš tým domácí péče Sestřička.cz je skupina odborníků zaměřených na zdravotní péči a pomoc nemocným, hendikepovaným a seniorům. Každý z nás má za sebou praxi ve zdravotnickém zařízení. Dohromady nás svedla touha dělat naši práci jinak. Pomáhat lidem z Prahy 5 přímo u nich doma. Viděli jsme, jak se každému pacientovi rozzáří oči, když je propouštěný z nemocnice domů. Rozhodli jsme se, že tu jejich touhu po pohodě domova a blízkosti své rodiny podpoříme právě domácí péči. Dáme jim tak šanci na rychlejší uzdravení a větší psychickou pohodu.

Spokojenost našich pacientů vždy stojí na první místě. Vidět, jak jim domácí prostředí svědčí, jak dobře prospívají, je pro nás odměnou a hnacím motorem. Pomáhat druhým pro nás není práce, ale posláním, uspokojující činností. Možná proto, že věříme ve známé přísloví „Co životu dáváš, to samé ti vrací“.

Pro nemocného člověka je zdravotní péče velmi důležitá. Zrovna tak ale i lidský přístup, důstojné zacházení, diskrétnost a pochopení. I pro nás jsou tyto vlastnosti velmi důležité. Máme cit pro zvládání emocí, s klidnou tváří a podanou pomocnou rukou ustojíme vaše špatné chvíle a s úsměvem na rtech se radujeme z vaší radosti. Jsme v tom s vámi. Za každý okolností. A vůbec nás to neobtěžuje. Protože naši klienti jsou jako naše rodina. Stanete se její součástí i vy? Stačí nám zavolat a můžeme se domluvit.

SNAŽÍME SE VÁM BÝT BLÍZKO

Sestřička.cz pracuje nejenom v Praze 5. Po celé České republice máme kolegyně a kolegy, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu jako my. Pomáhají lidem ve svém okolí zvládat nemoc. Podívejte se, kde všude působíme. 

​​mapa

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky 
  • ‍207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví 
  • ‍211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra