Půjčovna zdravotnických pomůcek

Léčíte se doma a k ještě pohodlnějšímu uzdravování vám chybí vhodné zdravotnické pomůcky? Pečujete o osobu blízkou a máte pocit, že by vám tuto práci usnadnila třeba polohovací postel? Než začnete přemýšlet kde si vhodné pomůcky koupíte a z čeho je zafinancujete, zastavte. Máme pro vás jiné řešení. Půjčte si je.

Naše půjčovna zdravotnických pomůcek vám nabídne vše k bezproblémové domácí a paliativní péči, ale i k usnadnění běžného života. Zapůjčením pomůcek ušetříte svoji peněženku. A až se uzdravíte, jednoduše nám vše vrátíte. Zdravotní pomůcky vám půjčíme na tak dlouho, jak budete potřebovat.

Možná jen tušíte, která pomůcka by vám pomohla, ale s jejím výběrem si nevíte rady. Nevadí. Od toho tu jsme a velmi rádi poradíme. Nejen s výběrem samotným, ale i s instalací a správným používáním. V naší nabídce mimo jiné najdete polohovatelné postele, berle, invalidní vozíky, infuzní stojany a mnoho dalších praktických pomůcek. Vše moderní, plně funkční a samozřejmě v perfektním hygienickém stavu.

Jak pronájem pomůcek funguje?

Snadno Navštivte naše online stránky a vyberte si pomůcku, kterou potřebujete. Nebo nám rovnou zavolejte a společně pomůcku vybereme. Pak už stačí pouze vyplnit jeden list papíru a je hotovo. Pomůcka je ve vašem pronájmu.

Pokud dopravu pomůcky nezvládnete svépomocí, rádi se o to postaráme. Pomůžeme i s montáži a nakonec vysvětlíme, jak se správně používá. Velmi nápomocné vám budou i naše sestry z domácí péče.